19 Şubat 2011

Yazdan Kalma

Şubat ayındayız ve kışın en yoğun geçecek günleri olmasına rağmen güneş bize gülümsüyor..Kolunun kırılması ile evde fazla vakit geçirmek bizi çok sıktı Cumartesi günü ikimize özel bir gün yaptık avm de gezdik kim sorarsa! Ben senin peşinde perişan oldum desem yeridir oyuncakçıdan çıktık kitapçıya girdik,ordan eğlence dünyasına yemek derken bide dönüşte dondurma diye ağlaman yokmu dönen çikolataları dondurma sanıp istedin tutturdun külahta diye külah kalmamıştı kendini yere vura vura ağladın ben sefil halde zapdetmeye çalıştım seni ilk defa bu denli bir şeye ısrar ettin ve kendini yerlere attın ama yinede dediğini yaptıramadın..
Ama öyle içten istemişsinki akşam hiç olmayacak bir şekilde babacıkla bu durumu paylaşmama rağmen elinde dondurmayla geldi baban hemde külahta havalara uçtun deyim yerindeyse bende çok mutlu oldum ne yalan diyeyim içim burulmuştyu almadım diye ama cupta alsamda yemeyecektn dondurma demek senin için külah demek!Neyseki orta yolla ikimizinde dediği oldu..
Yazdan kalma dolu dolu bir gün daha .Pazar ise yine dışarıda küçük bir doğa gezisindeydik yeşil hava ,bol gıda ve dopdolu bir gün geçirdik..Doyasıya koştun,güldün oynadın herşeye rağmen çoştukça coştun koluna laçına hiç mi hiç aldırmadın..anne papatyalardan çiçekler taktı saçlarına babacıkla oyunlar bir mutlu bir mutlu sorma...

Buda anne ile babacık salepini yudumlarken gözüne takılanlardan "biz bu 2011'e girerken muhabbet dolu bir yıl diledikya" olacak galiba ne dersin ?
Biri anne biri baba olsun mu?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails